Fernando Alonso potvrdio odlazak u F1 mirovinu

0
254

Nakon punih 17 godina Španjolac Fernando Alonso odlu?io je re?i zbogom Formuli 1, vijest je to koja je odjeknula sportskim medijima, ali nije neo?ekivana obzirom na ?injenicu kako mu je 37 godina, a ponajviše zbog toga što nema konkurentan bolid.

U bogatoj karijeri osvojio je 32 pobjede i 22 najbolje startne pozicije, a 97 puta penjao se na pobjedni?ko postolje. Mnogi ?e s pravom re?i kako je obzirom na voza?ko umije?e trebao ostvariti bogatiju karijeru, ali bolidi nisu pratili njegove mogu?nosti.

Osim dva naslova svjetskog prvaka, ?ak tri puta je sezonu završavao na drugom, a jednom na tre?em mjestu u ukupnom poretku voza?a. Posljednji put na pobjedni?ko se postolje popeo još 2014. godine kad ne na VN Ma?arske utrku završio drugi.

Fernando Alonso se ne namjerava potpuno umiroviti. Nakon što je osvojio naslov u Formuli 1 te bio pobjednikom Utrke za 24 Sata le Mansa, odlu?io je karijeru okruniti pobjedom na legendarnoj utrci Indianapolis 500, na kojoj je nastupio i prošle godine.

reality girl next door gives bf handjob. read this post here mrleaked.net read this post hereomgbeeg.com